fbpx
Close

Benoit Paire haigestus New Yorgis koroonaviirusesse

Benoit Paire juunikuus mängimas Patrick Mouratoglou akadeemia turniiril. / Foto: Sipapress/Scanpix

Prantsusmaa tennisist Benoit Paire haigestus New Yorgis koroonaviirusesse ning ei osale US Openil. Ta viibib praegu isolatsioonis.

Paire, kes on maailma edetabelis 22. kohal, oli US Openil asetatud 17ndana. Nüüd mängib tema kohal maailma 149. reket Marcel Granollers (Hispaania), kes on viimasel ajal rohkem tuntud hea paarismängijana. Sel põhjusel jääb ka üks tabeliosa pisut nõrgemaks – venelasel Andrei Rublevil (10), kui ta võidab kaks mängu, ei tule kolmandas ringis vastu asetatud mängijat.

Paire saabus New Yorki 18. augustil ja tema esimesed koroonaviiruse testid olid negatiivsed. Ta alustas ka Cincinnati turniiri, kuid esimeses ringis Borna Corici (Horvaatia) vastu andis pärast 0:6 kaotatud avasetti kõhuvalu tõttu loobumisvõidu. Nüüd on selgunud, et kõhuvalu põhjustas koroonaviirus.

Muide, Coric haigestus koroonaviirusesse juunikuus Aadria tuuri ajal ja peaks seetõttu olema haiguse suhtes immuunne. Paire haigestumine ei ole teisi muutusi tabelis põhjustanud, ülejäänud mängijad jäid paika.

scroll to top