fbpx
Close

Anett Kontaveit mängib veelkord – novembris Tondiraba jäähallis Ons Jabeuriga

Ons Jabeur ja Anett Kontaveit pärast kohtumist Indian Wellsis 2021. aasta oktoobris. / Foto: AFP/Scanpix

Anett Kontaveit, kes pidas profitennise viimase mängu Wimbledonis, annab siiski ka kodupublikule lahkumisetenduse, kui tuleb veelkord väljakule 11. novembril Tondiraba jäähallis Tuneesia staari Ons Jabeuri vastu.

Tenniseõhtu on mõeldud tänuavaldusena sadadele tuhandetele eestlastele, kes ei hoolinud kellaajast ega nädalapäevast, et Aneti matšidele teleri või arvuti vahendusel kaasa elada.

Jabeur on profituuril üks Anetti parimaid sõbrannasid. 2021. aasta lõpul pääses Kontaveit napilt WTA finaalturniirile, kust esimesena jäi välja Jabeur. Selle peale tegi tuneeslanna veidi tögavaid, aga samas sõbralikke nalju. Jabeur on tõeline sportlane, kes ei hakka kunagi pahandama, et sõbranna tema eest koha napsas.

Profikarjääri ajal jäi Kontaveidi ja Jabeuri mängude seis 3:3. Viimased kaks kohtumist 2022. aastal Anett võitis, aga ühes neist oli Jabeur hädas vigastusega ja ta jättis mängu pooleli pärast avaseti kaotamist. Kuid 2021 sügisel, kui Anett oli väga heas vormis, oli Jabeur üks neist vähestest, kes teda tollal võitis – see juhtus Indian Wellsi turniiri veerandfinaalis.

11. novembri üritusel mängib muusikat Aneti lemmikansambel Smilers ja Roald Johannson teeb Anetiga eksklusiivintervjuu.

Avalik piletimüük algab 20. juulil kell 10 piletitasku.ee lehel

scroll to top