fbpx
Close
PAF.ee

Anett Kontaveit: kõigepealt pidin iseendast jagu saama

– Nigel Sears jagamas õpetussõnu Anett Kontaveidile / Foto: Ekraanitõmmis

Anett Kontaveit andis Miami tenniseturniiril pressikonverentsi pärast 3:6, 6:2, 7:5 võitu Su-Wei Hsiehi üle, kui tuli välja otsustava seti kaotusseisust.

“Arvatavasti see polnud minu üks parimaid mänge, aga olen õnnelik, et väljusin sellest võitjana,” ütles Kontaveit. “Võitlesin täna hästi ega andnud kordagi alla. Olenemata, millised on viimaste mängude tulemused, ma tunnen, et mäng on paranenud, mitmed väikesed asjad lähevad üha paremaks.”

Anett möönis, et mingil põhjusel ta ei tundnud ennast mängu algul hästi. Mitte tervislikel põhjustel, vaid mäng ei tulnud lihtsalt välja. “Olin kuidagi närviline ja tegin palju lihtvigu,” ütles ta. “Mida rohkem lõpu poole, seda pingevabamalt ennast tundsin. Läks väga napiks, aga kõigepealt pidin iseendast jagu saama.”

Kontaveit kiitis ka treener Nigel Searsi, kelle nõuanded matši käigus kulusid marjaks ära. “Nigel oli suurepärane. Ta tundis, et olen närvis, seepärast ta püüdis mulle sisendada positiivset mõtlemist ja enesusku.” Lõpuks kiitis Anett veel Miami turniiri. “Mulle meeldib alati siia tulla. See on suurepärane turniir ja suurepärane linn. Tunnen ennast siin hästi,” ütles Kontaveit, kes varem polnud siin 3. ringist kaugemale jõudnud.

scroll to top