fbpx
paf.com

Anett Kontaveit kandideerib Aasta naissportlase tiitlile

– Anett Kontaveit / Foto: Siim Semiskar

Eesti Olümpiakomitee kuulutab iga aasta välja lõppeva spordiaasta Aasta sportlaste, võistkonna ja treeneri valimise. Spordiaasta tähtede valimisel on kõigil spordisõpradel võimalus oma sõna sekka öelda.

2018. aasta parimate valimisel on hääletus avatud kuni 20. detsembrini. Seega hääletuse sulgemiseni on jäänud veel ainult 3 päeva. 

Nominentide nimekirjast leiame meie naiste esireketi Anett Kontaveidi ja Indrek Tustiti, kes abistab mitmete sportlaste seas ka Kaia Kanepit.

Parima naissportlase valimisel on Anett Kontaveidile suurimateks konkurentideks Tennisneti arvates vehklemise Euroopa meister Katrina Lehis ja kiiruisutaja Saskia Alusalu, kes saavutas olümpial neljanda koha. Rahva sümpaatia on võitnud ka pooliku hooaja teinud Kelly Sildaru.  

Parima treeneri valimisel võivad Indrek Tustiti šansid päris head olla, kuna tema hoolealuste nimekiri, keda ta juhendab või abistab on muljetavaldav: Gerd Kanter, Magnus Kirt, Kaia Kanepi jt. 

Kui soovid oma sõna sekka öelda Aasta sportlaste valimisel, siis saad anda hääle SIIN.

– 2018 Aasta sportlaste, võistkonna ja treeneri valimine / Foto: Ekraanitõmmis

See võib Sulle huvi pakkuda

Anett Kontaveit ei kulutanud võitmiseks tundigi

Anett Kontaveit servimas Stuttgardi turniiril. / Foto: EPA/Scanpix Vaid 58 minutiga sai läbi Stuttgardi tenniseturniiri …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline