fbpx
Close

Andreas Sillaste pääses Soomes poolfinaali!

– Andreas Sillaste / Foto: Viktor Burkivski

Nastolas (Soome) jätkunud Tennis Europe U14 vanuseklassi 3. kategooria turniiril Pajulahti Cup pääses Andreas Sillaste (8. asetus) poolfinaali.

Sillaste alistas veerandfinaalis endast edetabelis eespool asuva Dominykas Stonkuse (Leedu, 4) 4:6, 6:3, 6:3 ja kohtub nüüd poolfinaalis veel ühe leedulase Edas Butvilasega (1). Butvilas on Euroopa 14-aastaste edetabelis 71. ja Sillaste 276.

Sillaste sai poolfinaali ka paarismängus, kus ta koos Oliver Byskataga (Soome, 5) alistas Walker Alleni (USA) ja Mattia Salvatore (Itaalia) 6:2, 6:4.

Tüdrukute üksikmängus ei õnnestunud Liisa Varulil (4) edasi pääseda, sest ta kaotas veerandfinaalis Lidia Rasskovskajale (Venemaa) 6:3, 2:6, 1:6. Huvitav, et tüdrukute poolfinaali pääsesid ainult venelannad.

Veerandfinaalid peeti ka paarismängudes. Andrea Roots ja venelanna Valeria Krohhotina (4) võitsid Kea Rael Kukke ja Ivette Leetmad 6:3, 6:2 ning esimesena asetatud Varul ja soomlanna Stella Remander venelannasid Darja Artemjevat ja Kristina Feliksovat koguni 6:0, 6:0. Poolfinaalis kohtuvad Roots/Krohhotina ja Varul/Remander omavahel, seega saab üks eestlanna finaali.

scroll to top