fbpx
Close
PAF.ee

GP U18 turniiril Tallinnas said võidukarika Lisette Aljas ja Andreas Sillaste

– Andreas Sillaste / Foto: ETL/Igor Pissarev

Tallinnas peeti neljapäevast laupäevani noormeeste ja tütarlaste GP18 turniirid. Tondiraba ja Tallinki väljakutel toimunud tennisematšid oli paljudele meie noortele nö soojendusvõistluseks enne esmaspäeval Tondirabas algavat juunioride ITFi 4. kategooria turniiri.

Tütarlaste esimese tugevsgrupi finaalis oli Lisette Aljas parem Emma Namnieksist 6:3, 6:1. Poolfinaalis sai Aljas jagu Alissia Alaksandra Kivist 4:6, 6:2, 6:2 ning Namnieks omakorda Maily Märssisit 7:6 (4), 6:3.

Lohutusturniiri võitis Meribel Järna.

II tugevusgrupis jõudsid finaali Dana Halla, kes nelja parem seas alistas Loore Kulli 6:0, 6:2 ning Jasmine Sheinist 3:6, 6:4, 6:3 jagu saanud Vladislava Zautina. Turniirivõitjat otsustavas kohtumises suutis Halla olla stabiilsem ning jättis Zautina seekord teisele kohale – 6:3, 6:3.

Teise tugevusgrupi lohutusturniiril tunnistas ainult võite Katarina Jaska.

Neidude paarismängus osales vaid 10 duot, parimaks osutusid Lisette Aljas/Anna Maria Tottrup, kes finaalis alistasid Alissia Aleksandra Kivi/Victoria Maria Mändma 6:4, 6:3. Poolfinaali jõudsid Märss/Namnieks ning Mariela Pluutus/Gerda Reinaru.

Noormeeste esimeses tugevusgrupis oli parim Andreas Sillaste, kes poolfinaalis alistas Alex-Andre Ojassalu 6:4, 6:2 ning finaalis Andre Toomväli 3:6, 6:3, 6:0. Toomväli oli poolfinaalis parem Richard Martell Eegist 6:0, 6:1.

I tugevusgrupi lohutusturniiril jäi alistamatuks Georg Strasch.

II tugevusgrupis saavutas esikoha Samuel Olmaru, teiseks tuli Daniel-Bhekiwe Rabeko. Poolfinaali jõudsid Artur Kontus ja Artur Reinfeldt, lohtusturniiri võitis Tanel Palmsaar.

Paarismängu turniiril said turniirivõidu Ojassalu/Rabeko, kes pingelises finaalis seljatasid Denis Maijorovi/Robert Raagi 4:6, 6:4, 10:7.

scroll to top