fbpx
Close

Alize Cornet sai sugeda oma terava väljaütlemise pärast

– Alize Cornet / Foto: Zumapress.com/Scanpix

Naiste maailma edetabeli 59. reket prantslanna Alize Cornet tegi Tennis Channelis terava avalduse, kui räägiti Prantsusmaa lahtiste edasilükkamisest nädala võrra. Väljaütlemise kohta tegi avalduse Prantsusmaa spordiministeerium.

Alize Cornet kritiseeris muuhulgas Prantsusmaa ametivõime, eriti spordiminister Roxanne Marasinyanut: “See jääb meie vahele, kuid meie spordiminister on katastroof. Mul pole isiklikult tema vastu midagi, kuid kõik tema otsused kahjustavad ainult sporti. Ja ma olen kindel, et see on valitsuse otsus, mis on isekas. Võistluskalender kannatab settõttu. Mõistan, et praegu on turniiril keeruline, kuid peate mõtlema kõigi peale – mängijatele, teistele turniiridele, ja võistluskalendrile.”

Selle peale tegi spordiministeerium avalduse: “Need Alize’i sõnad viitavad täielikule arusaamatusele. Roland Garrose edasilükkamise otsuse tegi Prantsusmaa Tenniseföderatsioon. FFT aitab Marasinyanul luua parimad tingimused turniiriks.”

FFT uus juht Gilles Moretton säutsus Twitteris, et alaliit pidas Cornet’iga maha vestluse ja talle tuletati meelde, et sellised avaldused on lubamatud.

scroll to top