Liisa Varul seekord finaalini ei jõudnud

– Liisa Varul / Foto: ETL/Igor Pissarev

Liisa Varul ja slovakitar Nikola Daubnerova kaotasid Kuršumlijska Banja ITF-i W15 turniiri paarismängu poolfinaalis.

Nagu eile kirjutasime, jõudis Varul ITFi tasemel poolfinaali 13. korda, aga koos tänasega on ta neist 9 kaotanud ja neli võitnud. Kuid tihti polegi Varul ja tema paariline olnud poolfinaalis soosik, ka täna kohtuti esimesena asetatud Ksenia Laskutova ja Aleksandra Šubladzega (-). Mõlemas setis teenisid esimesena murde Daubnerova/Varul, aga see ei aidanud. Esimeses setis murdis Eesti/Slovakkia paar viiendas geimis, kuid kohe järgmises geimis anti murre tagasi. Vastased tegid teise murde seisul 6:5 ja sellega oli sett võidetud.

Teine sett oli isegi kurvem – Daubnerova/Varul läksid murdega ette 1:0, aga pärast seda ei võitnud enam geimigi. Seega sai neutraalsete venelannade paar 7:5, 6:1 võidu.