Elena Malõgina Austrias võidukas

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev

Annenheimis (Austria) jätkus täna ITF-i W35 turniir pärast vihmapäeva, aga üksikmängu kaht ringi ei jõutud ikka mängida, sest õhtul hakkas taas sadama.

Eesti mängijad said avaringi kohtumise peetud ning edukas oli Elena Malõgina, kes alistas Arabella Kolleri (Austria, WTA 886.) 6:1, 6:4. Koller võitis kogu kohtumise jooksul ainult ühe servigeimi, seega teenis ta neli geimi tõrjel. Aga Malõgina mängudes liivaväljakul ongi see tava, et tõrjegeime võidetakse rohkem.

Maileen Nuudil oli hea šanss võita esimest setti, kuid ta kaotas Elena Korokozidile (Kreeka, WTA 962.) 5:7, 1:6. Nuudi oli oma servil ees 5:4 ja tal oli kasutada kaks settpalli. Pärast selle pika geimi (kestis 14 punkti) kaotust võitis Nuudi ainult ühe geimi.

Malõgina kohtus õhtul teises ringis Amarissa Kiara Tothiga (Ungari, WTA 406.). See mäng võinuks täna läbi saada, kui Malõgina suutnuks teises setis seisul 5:4 servigeimi võita. Esimeses setis oli Malõgina kolm korda murdega ees ja kolm korda vastane kohe viigistas. Siis läks aga Malõgina neljandat korda ette 6:5 ja seda enam Toth tagasi ei teinud. Teises setis sai ungarlanna murde tagasi seisuks 4:4, kuid Malõgina murdis jälle. Ent nagu märgitud, järgmist geimi ta ei võitnud ja siis algas vihm. Mäng jäi pooleli seisul 7:5, 5:5. Kui lõpetatakse täna, siis täiendame uudist.