fbpx
Close

Ingrid Neel pääses ‘s-Hertogenboschi turniiril paarismängu finaali

Ingrid Neel 2022. aastal Tallinn Openil. / Foto: Mauri Levandi

Eesti parim paarismängija Ingrid Neel pääses koos hollandlanna Bibiane Schoofsiga ‘s-Hertogenboschi WTA 250 turniiril finaali.

Neel/Schoofsi poolfinaal neutraalsete venelannade Ljudmilla Samsonova ja Diana Shnaideriga lõppes kummalistel asjaoludel. Seda kohtumist alustati juba eile ning see jäi pooleli seisul 6:4, 3:1 Neel/Schoofsi kasuks. Pole teada, kas mäng katkes vihma või pimeduse tõttu, sest see venis üsna hilja õhtule.

Täna oli aga selline lugu, et kõigepealt pidi veerandfinaalist edasi saama veel üks venelanna Jekaterina Aleksandrov ja siis mängima Samsonovaga. Paarismängu poolfinaal oli ette nähtut pärast seda. Kuid taas kohtumised venisid ja ilmselt segas ka vihm ning venelannade mäng jäi pooleli Samsonova poolt vaadatuna seisul 6:3, 6:7. Pärast seda teatatigi, et Venemaa paar on loobunud. Põhjust pole teada, kuid võib eeldada, et Samsonova, kes homme peaks lõpetama üksikmängu poolfinaali ja võidu korral ka finaali, ei soovinud enam paarismängu jätkata.

Neel/Schoofs kohtuvad finaalis Teresa Michalikova (Tšehhi) ja Olivia Nichollsiga (Suurbritannia), kes maailma paarismängu edetabelis paiknevad vastavalt 58. ja 71. kohal.

Neel jõudis WTA turniiri finaali viiendat korda, senisest neljast finaalist kolm on ta võitnud.

scroll to top