fbpx
Close

Johannes Seeman jõudis San Diegos paarismängu poolfinaali

Johannes Seeman mängimas San Diego ülikooli eest, mille ta tänavu kevadel lõpetas. / Foto: SDSU

Johannes Seeman mängib kolmandat nädalat järjest San Diegos ITF-i M15 turniiridel, aga ainult paarismängus. Esimesel ja nüüd kolmandal turniiril on ta jõudnud poolfinaali.

Seeman ja tema paariline Wally Thayne alistasid ööl vastu reedet veerandfinaalis Christopher Buluse (Nigeeria) ja Jared Thompkinsi (USA) 6:3, 7:6 ja kohtuvad ööl vastu laupäeva teisena asetatud Briti paariga Adam Jones/Matthew Summers. Kahjuks ei ole täpset ülevaadet, kuidas mäng kulges, kuid on kindel, et teises setis murdeid polnud ja otsustas tie-break, mille Seeman/Thayne võitsid 7:4. Esimeses setis oli neil ainult üks murdepall, mis realiseeriti. Seega ei kaotanud Eesti/USA paar ühtki pallingugeimi.

Teised ITF-i turniiridel mängivad eestlased on aga nüüdseks välja langenud mitte ainult üksikmängus, vaid ka paarismängus. Markus Mölderil ja Daniele Rapagnettal (Itaalia) tuli Koszalini (Poola) M15 turniiril vihma tõttu paarismängu algust oodata tänaseni, aga pikk ootus lõppes 3:6, 1:6 kaotusega neljandana asetatud Poola paarile Szymon Kielan/Filip Pieczonka.

Elena Malõgina jäi Gdanski W35 turniiri paarismängu veerandfinaalis koos Sandra Samiriga (Egiptus) 4:6, 1:6 alla teisena asetatud Tšehhi paarile Karolina Kubanova/Renata Voracova. Voracova on 40-aastane mängija, kelle karjääri kõrgeim koht paarismängus on olnud 29. (aastal 2017) ja üksikmängus 74. (2010). Omal ajal on Voracova neli korda kohtunud Kaia Kanepiga ja eestlanna on kõik mängud võitnud.

scroll to top