fbpx
Close

Johannes Seeman jõudis kuuendat korda ITF-i paarismängu turniiri finaali

Johannes Seeman. / Foto: Igor Pissarev

Võib-olla on see mõne tennisehuvilise jaoks isegi üllatav, ent Johannes Seeman mängib eeloleval ööl San Diego M15 turniiril juba oma kuuendat ITF-i finaali.

Seemani esimene finaal koos Siim Troostiga oli 2020 novembris Pärnus Paf Openil ja selle nad võitsid. Seejärel ülikoolis õppimise ajal mängis ta 2021 sügisel koos kolledžikaaslase Wally Thayne’iga Californias peetud M25 turniiri finaalis ja siis veel Troostiga Helsinki (2022), Vaasa (2023) ja Monastiri (2023) M15 turniiride finaalis. Need neli finaali Seeman kaotas.

Möödunud ööl oli Seemani partner uuesti Thayne, kellega ta kaks nädalat tagasi jõudis San Diegos poolfinaali. Seekord astuti samm edasi, kui Seeman/Thayne alistasid poolfinaalis teisena asetatud Briti paari Adam Jones/Matthew Summers 4:6, 6:3, 10:4. Kahe pika seti saatuse otsustas vaid üks murre, ehkki kuuel korral mängiti 40:40 peal otsustav punkt, seega oli murdevõimalusi rohkem. Seeman/Thayne tegid oma murde teise seti seisul 4:3 samuti otsustaval punktil. Tie-break’is oli aga kõik sisuliselt selge seisul 7:1, kui Seeman/Thayne tegid kolmanda minimurde. See vahe jäigi püsima.

Finaalis kohtuvad Seeman/Thayne USA paariga Nathan Ponwith/James Tracy, kes ei ole asetatud.

scroll to top