fbpx
Close

Zopp kohtub “õnneliku kaotajana” taas Ottega!

– Jürgen Zopp / Foto: Siim Semiskar

Jürgen Zopp (ATP 130.) võib tänada õnnejumalannat, sest vaatamata tänasele kaotusele sakslasele Oscar Ottele Stockholm Openi kvalifikatsiooni teises ringis saame teda ikkagi põhitabelis näha!

Nimelt lunastas Zopp “õnneliku kaotajana” koha põhitabelisse. Kvalifikatsiooni teise ringi kaotajatest oli Zoppil paremuselt teine paigutus, mis tähendas, et ta ei oleks pidanud põhitabelisse saama, sest kogenud prantslane Julien Benneteau (61.) asub oluliselt kõrgemal kohal maailma edetabelis. Ent prantslane loobus võimalusest “õnneliku kaotajana” jätkata, mistõttu langes automaatselt valik meie mehele. “Õnneliku kaotajana” on Zopp varemgi mitmel korral põhitabelisse pääsenud.

Peale kõiki turniiri protseduure selgus aga Jürgen Zoppi vastane põhitabelis. Ja selleks sai taas Oscar Otte! Seega on meie esireketil hea võimalus revanšeerida tänane kaotus. Võitmiseks peab Zopp parandama oma servi, mis kvalifikatsioonis ei olnud kõige stabiilsem ja olulistel punktidel näitama kindlamat mängu. “Korduskohtumine” leiab aset kolmapäeval.

Teises ringis ootab ees paari Tennys Sandgren (USA, 60.)-Lucas Pouille (Prantsusmaa, 18.) võitja. Turniiril omab esimest asetust ameeriklane John Isner (10.) ja teist asetust itaallane Fabio Fognini (13.).

Turniiritabel.

 

scroll to top