fbpx
Close

Liisa Varul ja Oliver Ojakäär pääsesid Adažis teise ringi

– Liisa Varul / Foto: Viktor Burkivski

Lätis toimuval Tennis Europe U14 vanuseklassi 3. kategooria turniiril Adaži Open, jõudsid Eesti noortest teise ringi Liisa Varul ja Oliver Ojakäär.

Kaheksandana asetatud Varul osaleb ainsa Eesti tüdrukuna põhiturniiril ning ta alistas avaringis lätlanna Patricia Ungure Rogozoveca 6:3, 6:4. Kvalifikatsiooniturniiril pääsesid Eesti tüdrukutest otsustavasse ringi Ivette Leetma, Mariela Pluutus, Victoria Maria Mändma ja Desire Pärn, kuid veel üks vajalik võit jäi neil saamata. Ühe võidu sai kvalifikatsioonis kirja ka Brit Martin, kes langes 2. ringis.

Poistest pääses põhiturniirile neli eestlast, kuid neist võitis avaringis ainult Ojakäär (5. asetus), kes alistas Mihhail Boiko (Venemaa) 6:1, 7:5. Kaotusega pidid leppime Markus Kristofer Sinivee, Oleg Molotkov ja Andreas Sillaste. Neist Molotkov oli jõudnud 32 sekka läbi kvalifikatsiooni, kus eestlastest jõudis otsustavasse ringi veel Markus Mölder. Võidu said kvalifikatsiooniturniiril eestlastest kirja ka Robert Raag, Erko Nigula, Artur Kontus, Roland Louke ja Villem Aadamsoo.

Paarismängus on esimese ringi läbinud ja veerandfinaali pääsenud Sillaste, kes mängib koos soomlase Oliver Byskataga.

scroll to top