fbpx
Close

Võimalus: US Open viiakse üle Indian Wellsi

Indian Wellsi peaväljak. / Foto: Internet

Hispaania ajaleht Marca avaldas artikli, mille andmetel on õhus võimalus, et 2020. aasta US Open mängitakse Indian Wellsis.

US Openi tavapärane mängupaik Billie Jean King National Tennis Center New Yorgis on praegu muudetud haiglaks koroonaviiruse patsientidele. Kuna New York on USA koroonaviiruse epitsenter ja seal on elanike arvu kohta kõige rohkem haigestunuid, on 31. augustil US Openi alustamine üsna problemaatiline.

Californias on viiruselaine nõrgem ja kuna US Openi korraldajad soovivad igal juhul mängida tennist pealtvaatajate ees, siis suurlinnadest suhteliselt eemal asuv Indian Wells võib olla sobivam võistluspaik. Kokku on Indian Wellsi tennisekeskuses 29 väljakut, kuid ainult neist 9 tribüünidega. See-eest on sealne peaväljak 16 100 kohaga maailma suuruselt teine tennisestaadion. Probleemiks võib olla palav ilm, California siseosades pole septembriski välistatud 40-kraadine kuumus. Õige Indian Wellsi turniir pidanuks toimuma tänavu märtsis, kuid see oligi esimene ATP/WTA turniir, mis viiruse tõttu ära jäi.

Tegemist on esialgu spekulatsiooniga, mida US Openi korraldajad pole kinnitanud. Nende sõnul enne juuni algust mingeid otsuseid ei tule.

scroll to top