fbpx
Close

Vladimir Ivanov jõudis Prantsusmaal paarismängu poolfinaali

– Vladimir Ivanov / Foto: Toomas Kuum

Teisena asetatud Vladimir Ivanov ja Jan Sabanin jõudsid Sarregueminesi (Prantsusmaa) ITF-i 15 000 dollari auhinnafondiga turniiril paarismängu poolfinaali.

Ivanov ja Sabanin alistasid Prantsusmaa paari Ugo Blanchet/Mayeul Darras 7:6 (5), 6:4. Sarregueminesis on ilmselt väga kiire põrkega vaipkate, sest mainisime juba Ivanovi üksikmängu juures, et kaks meest lõid seal kokku 33 ässa. Täna lõid neli meest paarismängus 24 ässa, neist 9 kuulus Ivanov/Sabaninile. Ainult üks murre selles mängus sündis, kui Ivanov ja Sabanin võitsid teise seti esimese geimi vastaste servil.

Ivanov on profikarjääri jooksul võitnud paarismängus 14 turniiri ning enim kordi (3) on ta karika vastu võtnud kas koos Sabanini või teise venelase Mihhail Fufõginiga. Kaks korda on Ivanov võitnud paarismängu koos kolmanda venelase Maksim Ratnjukiga. Tänavu on Ivanovil kirjas kaks esikohta paarismängus – suvel Pärnus Ratnjukiga ja sügisel Hiinas Sabaniniga. Viimati Paf Openil Pärnus Ivanov ja Sabanin kaotasid finaalis.

Lisame, et ainult ühe paarismängutiitli on Ivanov võitnud eestlasest partneriga – Markus Kerneriga 2015. aasta suvel Pärnus Estonian Openil. Tookord oli Sabanin Ivanovi vastane paarismängu finaalis.

scroll to top