fbpx
Close
PAF.ee

Vladimir Ivanov edenes paarismängus, kuid kaotas üksikmängu avaringis

– Vladimir Ivanov koos Yan Sabaniniga / Foto: Toomas Kuum

Eesti valitsev meister Vladimir Ivanov alustas kolmapäeval Sarreguemines’i (Prantsusmaa) turniiri, kus ta paarismängu avaringis võitis, aga üksikmängus kaotas.

Üksikmäng Justin Eleveldi (Holland) vastu oli tasavägine ja kujunes vaipkattel peamiselt servivõistluseks. Ivanov alustas kohtumist kolme ässaga, kuid kokku lõi neid “ainult” 14. Ainult sellepärast, et Eleveld põrutas koguni 19 ässa (topeltvigu mõlemal kaks). Hollandlase võidunumbrid olid 7:6 (4), 6:7 (3), 6:2. Esimeses setis murdeid polnud, teises asus Ivanov murdega etta, aga vastane vastas kiiresti samaga. Otsustavas setis servimist alustanud Ivanov oli veel ees 2:1, aga järgmised geimid läksid kõik üsna kindlalt hollandlasele. Kui Ivanov võitis esimeselt pallingult 83% punktidest, siis Eleveld koguni 87%. Teiselt pallingult jäid mõlema mehe punktid alla poole, aga taas oli hollandlane pisut parem – 45% ja 36%.

Pika mängu pidasid teisena asetatud Ivanov ja tema alaline paarimees Jan Sabanin (Venemaa) ka paarismängus ning võitsid 4:6, 7:6, 10:6 Ronan Joncouri ja Paul Valsecchi (Prantsusmaa). Esimese seti võitsid prantslased seisult 4:4, 0:15 muljetavaldava 8 punkti seeriaga, kuid teises setis murdeid ei nähtud. Ivanov/Sabanin läksid tie-break’is kohe ette 3:0 ja säilitasid selle edu (7:4). Järgnes juba otsustav tie-break kümne punktini, kus seisuni 5:4 Ivanovi ja Sabanini kasuks oli mäng tasavägine, kuid siis teenis Eesti/Venemaa paar neli punkti järjest ja seisult 9:4 enam vastased välja ei tulnud.

scroll to top