fbpx
Close

Viis Eesti noort jätkab Nastolas mõlemas mänguliigis

– Oliver Ojakäär / Foto: Igor Pissarev

Viis Eesti noormängijat pääses Nastolas ITF-i juunioride 5. kategooria turniiril teise ringi nii üksik- kui ka paarismängus.

Noormeeste turniiril oli eestlastest täna üksikmängus ainsana võistlustules Oliver Ojakäär, kes alistas Eldin Nokici (Rootsi) 7:5, 6:4. Kuna Ojakäär võitis koos nimekaimu Oliver Byskataga (Soome) ka paarismängu, jätkab ta mõlemas mänguliigis. Sama on suutnud Ronan Vahtras ja Oskar Erik Hakonen, kes üksikmängu võitsid eile, aga paarismängu täna. Vahtrase paariline on sealjuures teine eestlane Alex-Andre Ojassalu, aga Hakonen edenes teise ringi koos Vladimir Jakubenkoga (Ukraina).

Neidude turniiril on mõlemas mänguliigis avaringi võitnud Liisa Varul ja Viktoria Kleer Kliimand. Üksikmängus keegi eestlannadest täna võistlustules polnud, aga paarismängu võitis Kliimand koos teise eestlanna Elisabeth Iilaga, Varul koos Stella Remanderiga (Soome). Nemad on asetatud kolmandana, kuid jätkab ka esimese asetusega paar Sara Bejlek (Tšehhi)/Anet Angelika Koskel. Välja langesid Aurelia Riga ja Mariela Pluutus koos välismaalastest paarilistega, ent Riga püsib veel konkurentsis üksikmängus.

Lisame, et Tennis Europe U16 kategooria turniiril Kim Clijsters Cup, mis peetakse Belgia linnas Bree’s, said Eesti tüdrukute mängud läbi, sest Maarja Leinštrep kaotas üksikmängu teises ringis ja koos Ivette Leetmaga andsid nad paarismängu avaringis vastastele loobumisvõidu.

scroll to top