fbpx
Close

Vihm muutis pisut US Openi neljapäevast ajakava

Vihmavarjudega pealtvaatajad kolmapäeval US Openil. / Foto: EPA/Scanpix

Tennise US Openil sadas kolmapäeval hommikust õhtuni vihma ning pidada saadi mängud vaid neil kahel väljakul, kus on olemas katus.

Kokku õnnestus niimoodi pidada üheksa üksikmängu ette nähtud 32st, kuid tegelikult saadi tulemus kirja veel ühes kohtumises, sest vigastada saanud Borna Coric (Horvaatia, 12) andis loobumisvõidu Grigor Dimitrovile (Bulgaaria).

Enne eilse ja Eesti aja järgi ka tänahommikuste mängude juurde minekut räägime neljapäevasest ajakavast, sest see puudutab ka mõlemat Eesti tennisisti. Kuigi pidada tuleb kahe päeva üksikmängud, ei muutunud ajakava Kaia Kanepi ja Anett Kontaveidi jaoks kuigi palju. Lihtsalt kasutusele tuleb võtta ka väiksemad väljakud ning nii peab näiteks Anett mängima platsil, mille tribüünile mahub vaid 500 pealtvaatajat, Kaia mängu saab jälgida 1100 pealtvaatajat.

Kontaveit mängib seekord varem, tal on kavas 15. väljaku teine kohtumine ning enne seda toimub kell 18 algav naiste üksikmäng, mis tähendab, et umbes kella 20 paiku võiks ta koos Ajla Tomljanoviciga (Austraalia) platsile tulla. Kanepi ja Donna Vekici (Horvaatia, 23) algab 10. väljakul kolmanda mänguna ning varem mängivad nii mehed kui ka naised. Seega ei tohiks Kaia kohtumine alata enne kella 22, pigem hiljem.

Kolmapäeval jäi vihma tõttu ära Kontaveidi ja Darja Kasatkina esimese ringi paarismäng, ent seda ei paigutatud ajakavva ka tänaseks, seega toimub tõenäoliselt reedel. Nii ei pea Anett siiski kaht kohtumist samal päeval pidama.

Kuna tänased mängud veel käivad, siis teatame neist hiljem, esialgu pole üllatusi sündinud. Samuti kirjutame eelvaated Eesti tennisistide kohtumistele.

Vaadake 29. augusti ajakava siit.

scroll to top
Inline
Inline