fbpx
Close

Vaadake Kaia Kanepi pressikonverentsi Australian Openil!

Kaia Kanepi rõõmsalt ja rahuloevalt lahkumas väljakult. / Foto: Reuters/Scanpix

Pärast kaotaja Sofia Kenini pressikonverentsi ilmus ajakirjanike ette märksa heatujulisem Kaia Kanepi, kes tunnistas, et seekord on tema ettevalmistus Australian Openik sujunud paremini kui varem.

“Olen Austraalias varemgi hästi mänginud, aga see oli Brisbane’is, mitte Melbourne’is,” selgitas Kaia ajakirjanikele. “Kui teistel slämmiturniiridel on mul õnnestunud jõuda veerandfinaali, siis siin pole saanud kolmandast ringist kaugemale.”

Kaia põhjendas, miks Melbourne’is on tal olnud keeruline, aga miks tänavu on parem. “Mängime siin alati hooaja algul pärast puhkust, lennureis on pikk ja Melbourne’i ilm väga muutlik. Sel aastal oli korraldatud eelturniir samuti Melbourne’is ja seetõttu sain kauem harjuda. Väga palju aitas, et sain sellel turniiril palju mänge ja sealhulgas Margaret Court Arenal (sellel väljakul peeti ka kohtumine Kanepi-Kenin – toim.)”

Veel ütles Kaia, et loeb oma viimase aja edu aluseks head füüsilist vormi. Ajakirjanik tuletas Kaiale meelde, et ta on viimasest 23st mängust võitnud 21. See seeria tegelikult algas ITF-i turniiridel, Austraalias on Kaia nüüd võitnud 7st mängust 6 pluss üks loobumisvõit.

Kaiat informeeriti, et Kenin oli ennast tundnud väga närvilisena, ent Kaia vastas: “Ma pidin kõigepealt ise maha rahunema, ei olnud aega märgata, kui närviline on tema.” Hiljem ta lisas, et algse närvilisuse põhjus oli ikkagi mängu tähtsus ja kohtumine tiitlikaitsjaga.

Kuid vaadake ja kuulake ise Kaia juttu videost!

scroll to top