fbpx
Close

USA lahtiste naiste turniirist loobuvad järjest uued tippmängijad

– Elina Svitolina / Foto: ETL

Vähem kui kuu aja pärast algavatel USA lahtistel on naiste turniir TOP mängijate osas kokku kuivamas. Kuigi aasta ühe suurturniiri toimumine on seatud mitmeid kordi kahtluse alla, pole momendil sellekohast infot tulnud.

Veidi aega tagasi teatas oma loobumisest maailma esireket austraallanna Ashleigh Barty. Nüüd järgnesid talle sama teatega maailma viies reket ukrainlanna Elina Svitolina BBC vahendusel ja maailma seitsmes reket hollandlanna Kiki Bertens oma Instagrami kontol. Kui Svitolina rõhus USA-s vohavale koroonaviirusele, siis Bertensi fookuses on liivakattega turniirid Roomas ja Prantsusmaa lahtised. Lisaks ei sobi talle ka praegu kehtiv nõue jääda USA-st naasmisel kaheks nädalaks karantiini.

Suure tõenäosusega ei tee kaasa ka maailma teine reket rumeenlanna Simona Halep, kes oli üks esimesi tipptennisiste, kes andis juba varakult mõista, et suure tõenäosusega ei sõida USA-sse. Võimalik, et Halep keskendub nagu Bertenski septembrikuu lõppu üle viidud Prantsusmaa lahtistele. Kas loobujaid tuleb juurde, näitab aeg.

Teiste seas loobub USA lahtistest ka Kontaveidi ja Kanepi igipõline konkurent Anastassija Pavljutšenkova Venemaalt.

scroll to top