fbpx
Close

U18 vanuseklassis selgunud Eesti karikavõistluste poolfinalistid

– Marcus Kevin Rõuk / Foto: Facebook

Kui nooremates vanuseklassides on Eesti noorte karikavõistlustel finalistid selgunud, siis U18 klassis oli laupäeva õhtuks teada, kes moodustavad poolfinaalpaarid.

Juba enne turniiri algust oli selge, et mängijate asetused väga suurt rolli ei mängi ning võitjate ennustamine pole tänuväärt tegevus, sest tase üsna ühtlane ja ega edetabelipunktid 100%-lt objektiivset pilti peegelda. Seda mängud ka tõestasid.

Noormeeste üksikmängude veerandfinaalid lõppesid alljägrnevalt: Oskar Erik Hakonen (5) vs Kevin Suvi 6:2 7:6(5), Oskar Irdoja (4) vs Ronan Vahtras (6) 6:2 7:5, Marcus Kevin Rõuk (8) vs Andre-Remi Jakobi (3) 6:3 6:4, Martin Petuhov (7) vs Alex-Andre Ojassalu (2) 6:2 6:3. Poolfinaalpaari moodustavad Hakonen-Irdoja ja Rõuk-Petuhov.

Neidude U18 vanuseklassi koosseis on vanuseliselt struktuurilt kirju. Aga eks see on ka loomulik, et nii mõnigi perspektiivikas mängija lööb kaasa endast aastaid vanemate turniiridel. Nii on üksikmängu poolfinaali end murdnud 14-aastased Elisabeth Iila ja Liisa Varul. Kuid samas on näiteks Iila vaatamata oma noorusele antud turniiril esimesena asetatud ja üks võitjasoosikuid. Iila alistas veerandfinaalis põneva lahingu järel neli aastat vanema Helena Narmonti (6) 6:7(3) 6:3 6:4 ning Varul (7) samuti mitu aastat vanema Ann Maria Muuli (3) 6:0 6:1. Ülejäänud kahes veerandfinaalis võitis Polina Ramenskaja (2) Gerda Reinaru (5) 2:6 7:5 6:2 ja Viktoria Kleer Kliimand (4) Gendra Raagi (8) 6:0 6:2. Poolfinaalides on vastamisi Iila Kliimandiga ja Varul Ramenskajaga.

Noormeeste üksikmängu tabel.

Noormeeste paarismängu tabel.

Neidude üksikmängu tabel.

Neidude paarismängu tabel.

scroll to top