fbpx
Close

Eesti Tennise Liit valis parimaid

Eesti Tennise Liidu juhtivad tegelased koos aasta parima tennisisti Anett Kontaveidiga. / Foto: Karl Toomsoo

Aasta tennisistideks tunnistati tänavu Anett Kontaveit ja Mark Lajal.

Aasta noortennisistid 2022 on Kiira Paškov (U12), Andreas Kuum (U12), Marie Johanna Lapimaa (U14), Edwin Averjanov (U14), Laura Rahnel (U16), Sten Hiiesalu (U16), Elisabeth Iila (U18) ja Oliver Ojakäär (U18).

Aasta tennisekool on MK Tennisekool ja aasta lastetreener Märt Kivirähk Tallink Tennisekoolist. Klubidest tunnistati parimaks Tallink Tenniseklubi. Aasta treeneri tiitli pälvis Martin Karis.

Aasta nais-seenior on Helina Lill ja mees-seenior Sulev Alajõe, aasta rannatennisistideks tunnistati Grete Helena Roose ja Renate Marilin Hinno ja aasta ratastoolitennisistiks Jaano Kraav.

Aasta taristu arenduse auhinna sai Hiiumaa spordikeskus, regionaalse tennise arendaja tiitel läks Võru tenniseklubidele VSOP ja Tuleviku Tähed. Aasta tennise ajakirjanik on Gunnar Leheste Delfist.

Turniiridest tunnistati parimateks harrastustennise turniiridest Golden Club GP by Beefeater ja profiturniiridest Tallinn Open WTA 250. WTA turniir esmakordselt Eestis hinnati aasta tenniseteoks. WTA turniiriga oli seotud ka aasta tennisehetk, milleks valiti Tallinn Open WTA 250 poolfinaal Anett Kontaveidi ja Kaia Kanepi vahel.

scroll to top