fbpx
Close

U14 European Summer Cupi B tsoonis mängivad Eesti poisid Itaaliaga kolmandale kohale

– Tennis / Foto: Pixabay

Prantsusmaal Royanis B14 võistkondlikul European Summer Cupi B tsoonis on Eesti poiste tiim halvimal juhul neljas.

Eesti poiste tiim, kuhu kuuluvad Oliver Ojakäär, Markus Mölder ja Villem Aadamsoo, sai kaheksa tiimi seas kolmanda paigutuse. Avamatšis alistati Ungari kindlalt 3:0. Võidupunkti tõid üksikmängudes Mölder ja Ojakäär, koos mängiti ka võidukas paarismängus.

Poolfinaalis tuli Eestile vastu teise paigutusega Horvaatia. Nüüd oli Eesti kord alla jääda 0:3. Kõige lähemal oli võidupunkti saamisele Markus Mölder, kas kaotas Matej Dodigile 6:7(9) 4:6.

Horvaatia finaalivastaseks tuli esimese asetusega võõrustaj Prantsusmaa, kes oma poolfinaalis oli 2:1 parem Itaaliast. Seega homses kolmanda koha matšis kohtubki Eesti just Itaaliaga.

Turniiri info.

U14 tüdrukud mängivad samal ajal D tsoonis Rivnes. Tiimi moodustavad Emma Namnieks, Andrea Roots ja Brit Martin. Põhitabelis kaotati kaheksa hulgas Soomel 1:2. Ainsa võidu sai Eesti paarismängus (Martin/Namnieks). Kogu matši võitmine polnud ka võimatu, sest Brit Martin jäi oma üksikmängus napilt alla Sade Scharlinile 3:6 6:4 6:7(3).

Lohutusturniiril 5.-8. kohale kaotati Rootsile samuti 1:2 (võidupunkt tuli paarismängust) ning nüüd ootab ees kohtumine 7.kohale lõunanaabri Lätiga.

Turniiri info.

scroll to top