fbpx
Close

TEAM TENNIS on elustiiliklubi, mis korraldab täiskasvanute tennisetrenne, -võistlusi ja -reise

TEAM TENNIS Tour15 osalejad: Monika Aganitš ja Egle Prits

TEAM TENNIS on elustiiliklubi, mis korraldab täiskasvanute tennisetrenne, -võistlusi ja -reise. Tennisetrenne korraldatakse koostöös ligi kümne tennisetreeneriga ning need sobivad nii täiesti algajatele kui ka edasijõudnud harrastusvõistlejatele. Tennisetrennid toimuvad peamiselt FORUS Spordikeskus Tondi ja Viimsi väljakutel, aga ka Rocca al Mare Tennisekeskuse ja Tallinki Tennisekeskuse väljakutel. Lisaks regulaarsetele rühmatrennidele saab tennist õppida ka personaaltreeneri käe all ning osaleda tennise üldfüüsilise rühmatrennis. Samuti on avatud võimalus ka sparringu-trenniks, kus mängupartneriks tuleb sobival tasemel harrastusliiga või gp-tasemel tennisist. Sõpruskondadele ja ettevõtete kollektiividele korraldatakse erinevaid tennisesündmusi koos soovitud järelpeoga.

TEAM TENNIS Tour auhinnalaud

Kord kuus toimub TEAM TENNIS Tour nimeline tenniseturniiri sarja etapp, kus järjekorranumbris tähistab paarisarv paarismänguvõistlust ja paaritu arv üksikmängu. Turniirisarja püsitoetajad ja auhinnalaua katjad on Raasiku Õlletehas, Junimperium, Tenniszone.ee, Veinisõber, Värska Originaal, FORUS Spordikeskus ja üksikute etappide kaupa veel paljud teised.

Tenniseklubi TEAM TENNIS klubiliige saab soodsamad trennitunnid, soodushinnaga võistlused, partnerite juures allahindlusega tooteid ja tennisesündmustele eelisjärjekorras registreerumise.

TEAM TENNIS Tour16 võitjad Triin Junson/Silver Kalmus ja korraldaja Janar Kalmus

Järgmised sündmused:

23/24 sisehooaja tennisetrennidesse registreerumine

9. septembril 2023 Tartu Tähtvere Tennisekeskus – TEAM TENNIS Tour17

5. oktoober 2023 Tallink Tennisekeskus – TULI MIXD Open 2023

21. aprill – 28. aprill 2024 Rafa Nadal Academy, Mallorca – Tennisenädal

TEAM TENNIS Rafa Nadal Academy 2023 tennisenädal
scroll to top