fbpx
Close

Mark Lajal sai kvalifikatsiooni otsustavas ringis kindla võidu, aga põhiturniiri loos oli taas õnnetu

Mark Lajal mängimas Little Rocki Challengeril. / Foto: Little Rock Challenger

St. Tropez’ Challenger 125 turniiri kvalifikatsioonis esimesena asetatud Mark Lajal murdis ent põhiturniirile, kui alistas Alexander Cozbinovi (Rumeenia, ATP 422.) 6:1, 6:2.

Eilses avaringi mängus oli Lajal teel sarnasele tulemusele, kui juhtis 6:1, 4:1, aga lõpp läks veel põnevaks. Täna Lajal järele ei andnud ning ei kaotanud ka teises setis ühtki servigeimi. Vastasel polnud isegi murdepalli, Lajal ise realiseeris 6st murdepallist 5. Esimeselt servilt võitis Lajal 85% punktidest.

Paraku on Lajalil üsna raske pääseda edasi avaringist, sest loosi tahtel sattus ta põhiturniiril kokku esimesena asetatud Ugo Humbertiga (Prantsusmaa, ATP 36.), kelle tase on selline, et Challenger-turniiridel ta justkui ei peakski mängima. Aga seekord mängib ja on ka turniiri peafavoriit. Alles eile alistas Humbert Davis Cupil maailma 17. reketi Cameron Norrie.

Meenutame, et eelmisel Challengeril läks Lajal avringis vastamisi endise TOP50 mängija Radu Albotiga (Moldova), aga Humbert peaks olema Moldova esireketist ikkagi paari astme võrra tugevam.

scroll to top