fbpx
Close
PAF.ee

Thiem US Openi tiitlist: pole tähtis, kes osalesid, mu nimi jääb karikale igaveseks

Dominic Thiem / Foto: USA Today/Reuters/Scanpix

Dubai ATP turniiril mitmeaastase vaheaja järel võistlev austerlane Dominic Thiem rääkis väljaandele thenationalnews.com oma mänguvormist ja kommenteeris ka oma võitu mullusel US Openil.

“Olen kindlasti õigel teel, kuid ma pole praegu parimas mänguvormis. Mänge Austraalias ja 14-päevast karantiini on siiani raske lahti mõtestada, nii et püüan leida oma parimat mängu ja pingutan selle nimel iga päev. Sellistel turniiridel saab mängida tugevate vastastega ja ma loodan, et suudan teha veel paar sammu õiges suunas.”

Samuti kommenteeris US Openi meister levinud arvamust, et tema võit Rafael Nadali ja Roger Federeri puudumisel ning Novak Djokovici diskvalifitseerimisel on vähem väärtuslik: “Keegi ei tea, kas ma oleksin siis võitnud. Aga noh, mul on see tiitel ja see on ainus, mis loeb. Muidugi, suur kolmik on suur kolmik, kuid keegi ei saa teada, kas enne nende valitsemisaega võidetud suure slämmi tiitlid on sama väärtuslikud või mitte. Sama kehtib ka tänasel päeval. Suure slämmi tiitel on alati võrdselt väärtuslik. Lõppude lõpuks on mu nimi karikal ja jääb sinna igaveseks. Pole tähtis, keda ma võitsin ja kes osalesid või mitte.”

scroll to top