fbpx
Close

Tenniseliit otsib Fed Cupi korraldamiseks vabatahtlikke

– Fed Cupi plakat / Eesti Tennise Liit

5.-8. veebruarini toimub Tallink Tennisekeskuses Fed Cup’i Euro-Aafrika tsooni I grupi turniir. Rahvusvahelisel naiskondlikul võistlusel osalevad lisaks Eestile Ukraina, Horvaatia, Kreeka Austria, Itaalia ja Bulgaaria. Kaks nendest pääsevad Maailmaliiga üleminekumängudele.

Eestisse on oodata kümneid tippmängijaid, kuulsamad nimed on ukrainlannad Elina Svitolina (WTA 8) ja Dayana Yastremska (WTA 22) ning kreeklanna Maria Sakkari (WTA 23).

Seoses sellise suure ürituse korraldamisega otsib tenniseliit vabatahtlikke, kes oleks valmis 3.-9. veebruarini appi tulema. Vajame autojuhte, tehnilist abi, piletimüüjaid, kontrolöre, kohanäitajaid, turvamehi jne. Tööd jagub nii noortele kui vanematele, nii naistele kui meestele. Tennisemängu oskus pole oluline, küll aga tuleb kasuks inglise ja/või vene keele oskus. Neid, kes terveks nädalaks appi saavad tulla on tõenäoliselt vähe. Kui kõigil päevadel osaleda ei saa, aga leiad vaba aega mõnel nendest päevadest või õhtuti, anna ka endast märku.

Saada aadressile varnik.kylli@gmail.com soovikiri, kuhu lisa oma oskused ja päevad, mis sulle sobivad.

See on väärt kogemus käed külge panna suurürituse korraldamisel, näha suurvõistluse telgitaguseid ja hea võimalus kohtuda tipptennisistidega. Näitame eestlaste külalislahkust ja teeme koos sellest tennisestaaridele meeldejääva ürituse!

Vaata ka siit.

scroll to top