fbpx
Close

Rannatennise EM-võistluste koondisesse kandideerimine

Rannatennis. / Foto: Aldis Toome

Eesti Tennise Liit korraldab sel aastal kandideerimise ja sätestab kriteeriumid, mis on aluseks rannatennise Euroopa meistrivõistlustele pääsuks.

Naiste EM-koondisse on oodatud kandideerima kõik, kelle ITF ranking on kandideerimise tähtajal väiksem kui 500. Automaatne õigus on esindada koondist EMil, kui paariliste kombineeritud ITF ranking on kandideerimise tähtajal väiksem kui 250. Kandidaatide east teeb valiku Rannatennise Komisjon, vajadusel korraldatakse valikvõistlus.

Meeste EM-koondisesse on oodatud kandideerima kõik, kelle ITF ranking on kandideerimise tähtajal väiksem kui 700. Automaatne õigus on esindada koondist EMil, kui paariliste kombineeritud ITF ranking on kandideerimise tähtajal väiksem kui 500. Valik tehakse sarnaselt naiste koondisega.

Samuti on võimalik kandideerida U14 ja U18 klassi noorte EM-võistlustele.

Oma kandidatuuri palub Eesti Tennise Liit esitada tingimustele vastavatel paaridel hiljemalt 20. juuniks 2024 meiliaadressil rannatennis@tennis.ee. Täiskasvanute koondisesse palutakse kandideerida koos paarilisega, noorte kandidatuuri võib esitada ka üksi.

EM-võistlused peetakse Kreeta saarel 26.-29. septembrini (täiskasvanud) ja 30. septembrist-2. oktoobrini (noored).

Täpsemat infot kandideerimise kohta saate lugeda siit.

scroll to top