fbpx
Close

Tallink tennisekeskuses algas juunioride ITF-i turniir

– Tallinki Tennisekeskus / Foto: Facebook

Täna algas Tallink tennisekeskuses ITF-i J30 turniir Tallink Junior Open. Kuu aja pärast on Kadriorus juba välitingimustes kavas J100 turniir, mis ilmselt toob kohale tugevama koosseisu.

Kuid täna alanud turniiril on vähemalt “paberil” favoriidid Eesti oma mängijad, sest noormeestest on esimesena asetatud Sten Hiiesalu ja neidudest Marie Johanna Lapimaa, kes on maailma juunioride edetabelis vastavalt 631. ja 537. kohal. J100 turniiril mängivad tavaliselt juba ka maailma teise saja või esisaja lõpu tennisistid.

Noormeeste üksikmängu põhitabelis on kokku 13 mängijat. Kümme mängijat alustas kvalifikatsioonist, aga neist keegi edasi ei pääsenud. Parim oli Aaron Kelle, kes sai kaks võitu, aga otsustava kohtumise kaotas. Põhiturniiril on eestlastest asetatud veel Henry Ink (2), Edwin Averjanov (5), Kevin-Kristjan Uba (6) ja Markus Valtson (7).

Neidude põhitabelis on 12 eestlannat, neist jõudsid kvalifikatsiooni kaudu edasi Anna Kazinjan ja Loore Kull. Asetatud on lisaks Lapimaale Lisette Aljas (3) ja Hanka Mühlberg (7).

Välisriikidest on peamiselt esindatud Soome, Läti ja Leedu, kuid on ka mängijaid kaugematest Euroopa riikidest. Väljastpoolt Euroopat seekord külalisi pole saabunud.

Tulemustest kirjutame siis, kui turniir on jõudnud otsustavasse faasi. Kõiki tabeleid ja ajakava saate vaadata turniiri veebiküljelt ITF-i lehel.

scroll to top