fbpx
Close

Spordiennustaja Peep ja Raivo Suviste lõpusirgel

Spordiennustaja Peep:

Niisiis, ongi mängu lõpp kätte jõudnud ja pühapäeval ainult kaks matši ennustada. Ei taha ennast korrata, aga taas läks nagu mitmel eelmisel korral – üsna võrdse ja äraarvamatuna tundunud naiste üksikmängu finaali panus läks pihta, aga paarismängu oma, kus Mladenovic ja Babos pidanuks olema kindlad favoriidid, läks mööda. Nii et põhjus, miks ma ikka veel sajast eurost allpool olen, peitub selles, et pole kuidagi pihta saanud 1,4-1,5 koefitsiendiga panustele.
Lubasin teha ühe suurema panuse, ehkki praegu enam seda eriti vaja pole, sest kokkuvõttes plussi jäämiseks piisaks ka väiksematest panustest. Kuid las ta siis olla ja panen lõpetuseks 20 eurot Rafael Nadali võidule koefitsiendiga 2,18.
Paarismängu finaali panustan 10 eurot ja kuna Prantsusmaa paar Herbert/Mahut on ka enne mulle plusse tootnud, siis jään truuks nö “oma hobustele”. Koefitsient on seal 1,70.

Raivo Suviste ennustused

Ega siin palju targutada pole – läks nii nagu minema pidi.

Novak Djokovic – Rafael Nadal (Nadali võit, koef. 2,14). Panustan 50 eurot. Siin ma tõesti arvan, et Nadal on visam, vastupidavam ja võimsam. Lisaks mulle, hoiab Nadalile pöialt ka mu tütar.

Jätkuvalt usun Kontinen/Peersi edusse ja panustan eilsele ennustusele lisaks veel 5 eurot nende võidule (koef. nüüd 2,17).

scroll to top