fbpx
Close

Sofias triumfeerinud Sinner: see tiitel ei jää viimaseks!

– Jannik Sinner. / Foto: AFP/Scanpix

19-aastane itaallane Jannik Sinner võitis möödunud nädala lõpul Sofias oma esimese ATP-tiitli. Temast sai noorim ATP turniiri võitja pärast 2008. aastat, mil jaapanlane Kei Nishikori krooniti võitjaks Delray Beachi ATP turniiril.

See pole veel kõik. Nooruke itaallane on üldse kaasaja tennise noorim ATP turniiri võitnud Itaalia tennisist. Ta alistas kanadalase Vasek Pospisili kahe tunni ja 14 minutiga 6:4, 3:6, 7:6. Kokkuvõttes võitis Sinner kohtumises aga vaid neli punkti rohkem, kui finaalivastane.

Mängukirjeldus on Tennisnetis juba avaldatud, kuid Sinneri matšijärgset sõnavõttu mitte. Seetõttu teeme seda siinkohal lühendatult.

Sinneri sõnul on see alles esimene tiitel ja neid tuleb veel palju.

„See oli raske matš, ma mängisin hästi, eriti esimese setis, siis hakkasin pisut tagasi hoidma. Vasek ehk oli täna isegi parem kui mina, kuid nii hea tunne on võita! Täpselt nagu ma tegin möödunud aastal Next Geni finaalturniiri ajal,“ ütles Sinner matšijärgsel autasustamistseremoonial. Jannik Sinner alistas mullu Next Geni aastalõpu turniiri finaalis 4:2, 4:1, 4:2 austraallase Alex de Minauri.

„Ma loodan, et see on esimene tiitel ja neid tuleb veel palju. Olen selles kindel. See on eriline tunne,“ lisas Sinner.

scroll to top