fbpx
Close

Sergei Filimonovile esimene etapivõit liigatennises

– Tennisbay / Foto: Pixa

SEB Liigatennises oli meeste arvestuses tihe nädalavahetus. Mängiti nii Tallinnas kui Tartus. Enam-jaolt oli tegemist juba hooajaga 2018/2019. Ainult kolmanda liiga paarismängus käib veel hooaeg 2017/2018. 

Tallinnas Tere Tennisekeskuses sai neljandas liigas oma esimese etapivõidu Sergei Filimonov, kellel äsja lõppenud jäid reeglina teele mängijad, kes nüüdseks kolmandasse liigasse üle viidud. Veerandfinaalis võitis Filimonov esimesena asetatud Vadim Samsoni 8:3, poolfinaalis Kaidur Karba 8:3 ja finaalis seni turniirivõitu veel mitte maitsnud Tanel Tilki 6:2 6:4.

Tartus Veeriku Tennisekeskuses peeti laupäeval meeste kolmanda liiga üksikmängus 2018/2019 hooaja teine etapp. Tasavägises finaalis oli Rait Rohumägi parem Siim Sillamaast 4:6 7:5 10:6 ning enne seda poolfinaalis esimesena asetatud Tauri Sokust 6:2 6:2. Sillamaa võtiis poolfinaalis teisena asetatud Erkki Leegost 6:1 6:4.

Päev hiljem võisteldi kolmandas liigas juba paarismängu arvestuses. Esikoha noppisid Ahti Rattasep/Ranno Treial Rain Puhk/Andrus Pungi ees.

Kolmas liiga üksikmäng turniiritabel

Kolmas liiga paarismäng turniiritabel

Neljas liiga üksikmäng turniiritabel

scroll to top