fbpx
Close

Serena Williamsi ja Anett Kontaveidi mäng avab kolmapäeval peaväljaku õhtuse sessiooni

Pidu käis juba möödunud ööl, kui pärast võitu kogunesid väljakule Serena Williamsi sugulased. Vasakul abikaasa Alexis Ohanian Jr koos tütre Olympiaga. / Foto: USA Today/Scanpix

US Openi kolmapäevane ajakava on esialgu valmis tehtud vaid osaliselt, kuid peamiste väljakute mängud on paigas. Vastavalt sellele algab Eesti aja järgi ööl vastu neljapäeva kell 2 Arthur Ashe’i nimelisel peaväljakul 23-kordse slämmivõitja Serena Williamsi (USA) kohtumine Anett Kontaveidiga (2).

Williamis hüvastijätuturniiri on New Yorgis meedia keskpunktis. Möödunud ööl püstitas Williamsi kohtumine Danka Koviniciga (Montenegro) pealtvaatajate rekordi, kui Ashe’i staadioni õhtusele sessioonile oli pileti ostnud 29 425 inimest. Arv on omapärane, sest nii palju rahvast tribüünid ei mahutagi. Kohal oli suur hulk USA spordikuulsusi, meelelahutusmaailma staare ja poliitikuid. Näiteks istus Martina Navratilova kõrval poksilegend Mike Tyson, märgata võis USA ilmselt tuntuimat (endist) mäesuusatajat Lindsey Vonni ja ekspresident Bill Clintonit.

Pärast mängu kogunesid väljakule Williamsi sõbrad ja sugulased, kõne pidas Billie Jean King, kelle nime kannab USTA rahvuslik tennisekeskus. Võib ette kujutada, et homme öösel on ažiotaaž veel suurem.

Kirjutame Anetti ja Williamsi mängust pikemalt kolmapäeva hommikul eelvaates. Igatahes on tegemist nende esimese ja ilmselt (kui Serena ei muuda otsust ja jätkab tennisega ka pärast US Openit) ka viimase mänguga. Anetti võidu korral jääb see kohtumine Williamsi karjääri viimaseks.

scroll to top