fbpx
Close

Serena Williams võitis üksikmängu, aga mitte paarismängu

Serena Williams koos tütrega autasustamisel. / Foto: AFP/Scanpix

Maailma kõigi aegade üks edukamaid naistennisiste Serena Williams sai kolmeaastase tiitlipõua järel esimese turniirivõidu.

Williams võidutses Aucklandi turniiril, kus ta oli ka esimesena asetatud. Ta alistas finaalis kaasmaalanna Jessica Pegula 6:3, 6:4. Pegula alustas kohtumist servimurdega, ent edaspidi tegi murdeid ainult Williams. Autasustamisele tuli Serena koos kaheaastase tütre Alexys Olympiaga.

Viimati oli Williams võitnud turniiri kolm aastat tagasi siinsamas Austraalias ja tookord oli tegemist slämmiturniiri Australian Openiga. Kolmveerand aastat pärast seda edu ta sünnitaski tütre, kuid pärast naasmist püsis tänaseni turniirivõiduta, ehkki oli kahe hooaja jooksul mänginud viies finaalis.

Kuid Aucklandis kahekordseks võitjaks tulla Williamsil ei õnnestunud, sest paarismängu finaalis kaotas ta koos oma sõbranna Caroline Wozniackiga (Taani) ameeriklannadele Asia Muhammadile ja Taylor Townsendile 4:6, 4:6. Paarismängus osales Serena pärast emaks saamist alles teist korda – 2018. aasta Roland Garrosi turniiril mängis ta koos õe Venusega ja nad kaotasid 3. ringis.

scroll to top