fbpx
Close

Selgus Anett Kontaveidi loos Madridi turniiril, esimene vastane selgub alles homme

Anett Kontaveit. / Foto: Zumapress/Scanpix

Anett Kontaveit loositi Madridi WTA 1000 turniiril esimeses ringis vastamisi kvalifikatsiooniturniirilt edasipääsejaga, kuid need selguvad alles kolmapäeval.

Kokku 12 mängijat tulevad kvalifikatsioonist, kus Kaia Kanepi kahjuks täna välja langes. Edetabeli põhjal (aga võib-olla mitte tegelikult) kõige tugevam mängija valikturniiril on Anastasija Sevastova (Läti, WTA 54.).

Mis saab edasi, kui Anett võidab esimese ringi mängu? Kerge ei ole, sest teises ringis tuleb kokku minna Maria Sakkari (Kreeka, 16) või Amanda Anisimovaga (USA). Vene päritolu ameeriklanna peaks olema selle mängu autsaider, aga ta jõudis 2019. aasta Prantsusmaa lahtistel poolfinaali, mis tähendab, et ta on liivaväljakutel üsna hea, samas on Sakkari lemmik kindlasti kõvakate.

Ja lõpuks: kolmandas ringis tuleks Anettile vastu tõenäoliselt Naomi Osaka (Jaapan, 2), keda Eesti esireket võitnud pole, ent liivaväljakul nad pole kordagi kohtunud. Osaka peab siiski arvestama Karolina Muchovaga (Tšehhi), kes võib teda 2. ringis võita. Ka Muchova on selline mängija, keda Anett pole seni võitnud. Nii et edaspidine loos pärast esimest ringi ei ole kuigi soodne. Aga nii tugeval turniiril nagu WTA 1000 ei saakski see kuigivõrd kergem olla.

Madridi turniiri esimese ringi mängud algavad neljapäeval, kuid pigem Anett sel päeval väljakule ei tule, sest kvalifikatsioonist tulnud tennisistile antakse tõenäoliselt üks vaba päev. Aga see ei ole muidugi kindel.

Vaadake Mutua Madrid Openi põhitabelit siit.

scroll to top