fbpx
Close

Daniil Glinka pääses Antalyas põhiturniirile, Kaul ja Narmont võitsid paarismängus

– Daniil Glinka / Foto: ETL/Igor Pissarev

Daniil Glinka (11) võitis Antalya M15 ITF-i turniiri kvalifikatsiooni otsustavas ringis sakslase Paul Wörneri (8) 2:6, 6:2, 10:6 ja pääses põhitabelisse.

Maailma edetabelis paiknes Glinka vastane pisut kõrgemal, vastavalt 789. ja 848. kohal. Põhiturniiri loosimisel Glinkal ei vedanud, ta läheb avaringis kokku teisena asetatud Jeroen Vanneste’ga (Belgia, ATP 412.).

Nagu karta oli, ei suutnud Maria Lota Kaul samas peetava naiste W15 turniiril kvalifikatsiooni otsustavas ringis võits Olivia Gadeckit (Austraalia), kes oli veebruaris Phillip Island Trophy turniiril üllatanud Sofia Kenini (USA). Kaul kaotas 4:6, 1:6, kuid ta alustas edukalt paarismängu põhiturniiri, kus tema partner on endine TOP 50 tennisist Tamira Paszek (Austria). Kaul ja Paszek alistasid avaringis Diletta Cherubini (Itaalia) ja Lola Marandeli (Prantsusmaa) 6:2, 6:3. Kaul/Paszek olid eriti edukad tõrjel, sest vastased said kogu mängu jooksul kätte vaid ühe servigeimi.

Monastiris sai Helena Narmont koos ameeriklanna Jamilah Snellsiga samuti paarismängu avaringis võidu, kui nad alistasid Ferdaous Bahri/Ghaida Jeribi (Tuneesia) 6:2, 7:6.

Neljandana mängib eestlastest põhiturniiril Kristjan Tamm, kes Las Palmase M15 turniiril kohtub avaringis venelase Jan Bondarevskiga, kes pääses edasi kvalifikatsioonist. Maailma edetabelis pole Tamm siiski oma 21-aastasest vastasest kuigi palju kõrgemal, nende ATP ranking on vastavalt 662. ja 675. Aga just sellest väikesest vahest piisas, et Tamm sai otse põhiturniirile, aga Bondarevski oli kvalifikatsioonis esimesena asetatud.

scroll to top