Seeman/Troost kaotasid poolfinaali

– Johannes Seeman ja Siim Troost Paf Openil. / Foto: Karmen Kärg

Johannes Seeman ja Siim Troost kaotasid Monastiri ITF-i M15 turniiri paarismängu poolfinaalis Luca Giacominile (Itaalia) ja Alexandros Skorilasele (Kreeka) 3:6, 0:6.

Kui eile alistasid Seeman/Troost neljandana asetatud paari 6:0, 6:0, siis mitte päris sama kindlalt, aga siiski veenvalt said nad täna kaotuse asetamata paarilt. Kui mängu pole näinud, on raske hinnata, aga ebastabiilsus ilmselt kummitab Eesti paari. Üks näitaja, mille poolest nad võrreldes eilsega kõvasti kehvemaks jäid, oli esimese servi õnnestumisprotsent – eile 71, täna 47%. Samuti kaotasid Seeman/Troost kõik kolm geimi, kus 40:40 pealt mängiti otsustav punkt. Eile olid nad selliseid geime võitnud 4st 4.

Tänases poolfinaalis oli eestlaste viimane hea seis esimeses setis 3:4, kui nad olid just murde tagasi saanud. Aga siis kaotasid nad nii servi- kui ka tõrjegeimi 40:40 seisult ja enam geimi ei võitnudki.