Seeman/Troost jõudsid Soomes paarismängu poolfinaali

– Johannes Seeman ja Siim Troost pärast võitu Pärnus. / Foto: Karmen Kärg

Johannes Seeman ja Siim Troost võitsid ITF-i M15 turniiril Kouvolas paarismängu veerandfinaalis kolmandana asetatud Soome paari Aleksi Lofman/Eero Vasa 7:5, 3:6, 10:3.

Esimeses setis lasid Seeman/Troost 4:2, eduseisult vastastel viigistada, aga tegid otsustava murde seisul 5:5. Teise seti otsustas soomlaste murre teises geimis. Eestlastel ei olnud mingit võimalust tagasi teha, sest neil polnud murdepalligi. Kuid matši tie-break kulges eestlaste suure ülekaaluga. Seisul 3:2 võitsid nad kuus punkti järjest. Vaekausi kallutas Seeman/Troosti kasuks täpsem esimene serv (õnnestumisprotsent 71 vs 54), sest esimeselt pallingult võitsid punkte mõlemad võrdselt (76%).

Nüüd kohtuvad Seeman/Troost esimesena asetatud paariga Patrik Niklas-Salminen (Soome)/Christian Sigsgaard (Taani). Meenutame, et Seeman/Troost on võitnud ühe ITF-i tiitli 2020. aastal Pärnus.