Seeman/Troost jõudsid M25 turniiril paarismängu poolfinaali

Siim Troost (esiplaanil) ja Johannes Seeman Eesti meistrivõistluste finaalis. / Foto: Igor Pissarev

Paarismängus jätkavad häid esitusi Johannes Seeman/Siim Troost, kes on Kramsachis (Austria) jõudnud ITF-i M25 turniiril poolfinaali.

Seeman/Troost on korra 2021. aasta oktoobris Calabasases (USA) jõudnud M25 turniiri finaali, kuid enamik nende paremaid tulemusi pärinevad siiski M15 turniiridelt – võit (2020 Pärnus) ja kolm finaali, neist kaks tänavu. Sel aastal on Seeman/Troostil olnud finaalidega raskusi, sest nad ka Eesti meistrivõistluste kullamatšis kaotasid Daniil Glinkale ja Karl Kiur Saarele.

Kramsachis oli Seeman/Troostil raskem mäng neljapäeval avaringis, kui nad võitsid Michael Glöckneri ja Niklas Waldneri (Austria) 6:7, 6:3, 10:8. Sealjuures jäid Seeman/Troost otsustavas tie-break’is 0:4 taha ja esimest korda pääsesid juhtima alles seisul 8:7. Seejärel otsustas minimurre järgmisel punktil ja võidu vormistamine oma servil.

Tänases veerandfinaalis olid aga eestlased selgelt 6:4, 6:0 üle neljandana asetatud Argentiina paarist Alex Barrena/Juan Bautista Otegui. Teises setis kaotasid Seeman/Troost kokku vaid kuus punkti! Esimene sett oli üsna võrdne ja seisul 4:4 said eestlased murde kätte alles mõlemapoolsel geimpallil seisul 40:40.