fbpx
Close
PAF.ee

SEB Liigatennises toimusid meestel tulised lahingud

– Esiliiga finalistid Rein Aksim ja Johannes Raun / Foto: Kätly Aksim

SEB Liigatennises on meeste erinevate liigade viimastel etappidel peetud mitmeid põnevaid lahinguid.

Esiliiga 3. etapil saavutas esikoha Rein Aksim, kes alistas finaalis oma klubikaaslase Johannes Rauni seisuga 6:3 6:3. Raun oli eelnevalt poolfinaali põnevuslahingus parem Janar Kalmusest seisuga 6:4 3:6 11:9.

Teise liiga üksikmängus jätkab väga head minekut Kristja Kuutok, kes on sellel hooajal võitnud juba neli turniiri, kusjuures kolm neist järjepanu. Viimasel üheksandal etapil läks tal kahes mängus võitmiseks kolmandat setti, sealhulgas finaalis põlvalase Denis Pavlovi vastu. Kuutok võitis 4:6 7:5 10:2. Pavlovi puhul tuleks ära märkida, et ta oli väljakukkumise äärel juba avaringis ning lisaks veel vigastas end võistluste käigus, ent suutis ikkagi jätkata. Nelja tugevama hulka jõudsid veel Hendrek Kelder ja Heigo Einblau.

Kolmanda liiga üksikmängu 19. etapil võidutses Madis Eichler, kellele oli see alles kolmas etapp sel aastal. Kaks etappi on ta võitnud ja ühel jõudnud finaali. Seega aktiivsemal osavõtul üks kandidaate hooaja üldvõidule (momendil viies). Finaalis sai ta jagu vanast rivaalist Rene Kaselast 6:4 3:6 10:8. Poolfinaalis jäid neile vastavalt alla Jevgeni Agnevštšikovi ja Kaarel Keerdi.

Tartu etapil tuli esikohale Siim Sillamaa, kes oli esikohamatšis parem Margus Laiverikust 6:3 6:3. Poolfinaalis sai Sillamaa jagu Ragnar Nakusest ja Laiverik Tauri Sokust.

Neljandas liigas on kaks viimast etappi Tallinnas võitnud Meelis Seppam. Alustuseks alistas ta finaalis Tanel Tilgi 4:6 6.:2 10:7 ning seejärel Shamil Nadyrovi 6:3 6:3. Märtsi alguses suutis Seppam poolfinaalis üle mängida sarja üldliidri Igor Lobanovi 2:6 6:4 10:6.

scroll to top