fbpx
Close

Saksamaa alaliidu asepresident tegi väga jõulise avalduse sotsiaalmeedias

– TOP 10 / Foto: Pixabay

Koroonapandeemia tõttu maailma edetabeli külmutamine on langenud üha rohkem kriitikatule alla. Saksamaa Tennise Liidu asepresident Dirk Hordorff kritiseeris oma Facebooki kontol praegu kehtivat ränkingu külmutamist väga jõuliselt ja illustreeris oma seisukohti värvikalt.

“Nii mõnelgi on ATP paremusjärjestust keeruline mõista. Kuid see on ju nii lihtne. Roger Federer saab oma koha edetabelis valida isegi mängimata. Muide, Roger kuulub ATP mängijate nõukogusse. Ta on sellega rahul. Rafael Nadal on rahul süsteemiga, milles punkte säilitatakse kolm aastat. Muide, ka Rafa on ATP mängijate nõukogu liige. Novak Djokovic on number üks ja parim mängija, seega pole tal vahet, kes on tema taga või mida mängijate nõukogu otsustab. Ta on rahul. Andy Murray ei võida, aga ta saab wild card’i. Ja niikaua kui ta saab wild card’i, pole tal vaja edetabelis ülespoole rühkida…”

“Ja kellel on asja ülejäänuteni. Daniil Medvedev on ränkingus teine, aga keda see väga huvitab. Alexander Zverev ja Andrei Rublev on nördinud, et nad võidavad, kuid edetabelis ei tõuse. Denis Shapovalov ei tea, kas tal tasub nii palju mängida, sest ükskõik kui hästi ta ka ei mängiks, edetabelikoht ei muutu. Ja ülejäänud kõik kannatavad ja ei tea, mida teha…”

scroll to top