fbpx
Close

Rafael Nadal võitis jälle Daniil Medvedevit

Rafael Nadal. / Foto: AFP/Scanpix

Rafael Nadal (Hispaania, 4) on nüüd võitnud järjest viis setti uue maailma esireketi (ametlikult saab selleks ülehomme) Daniil Medvedevi (Venemaa, 1) vastu, kui ta alistas venelase Acapulco turniiri poolfinaalis 6:3, 6:3.

Seeria algas Austraalia lahtiste finaalis, kui 0:2 taha jäänud Nadal võitis Mededevi vastu kolm viimast setti. Teises setis oli Medvedevil seisul 1:2 neli ja seisul 2:3 seitse murdepalli, aga Nadal päästis need kõik. Oma murde tegi Nadal mõlema seti algul ja veelkorra mängu kõige viimases geimis. Vahe tuli sisse eelkõige teiselt pallingult, kus Nadal võitis 65, aga Medvedev ainult 25% punktidest.

“Mängisin mõned imelised punktid murdepallidel,” ütles Nadal ja lisas, et teda aitas Acapulco peaväljaku suhteliselt kõrge palli põrge. “Teine sett oli väga emotsionaalne. Daniil mängis väga agressiivselt – tilkpallid, äralöögid. Oli väga raske. Mul oli õnne, et selle seti võitsin.”

Finaalis kohtub Nadal Cameron Norriega (Suurbritannia, 6), kes alistas Stefanos Tsitsipase (Kreeka, 3) 6:4, 6:4. Mõlemas setis tegi Norrie murde seisul 4:4. Norrie saabus Acapulcosse pärast Delray Beachi turniiri esikohta ja on nüüd võitnud kaheksa mängu järjest. Kuid Nadal ei ole 2022. aastal kaotanud veel ühtki kohtumist ja tema võiduseeria on nüüd 15 mängu pikkune (neli Melbourne Summer Set turniiri, seitse Australian Openil ja neli Acapulcos).

scroll to top