fbpx
paf.com

Poljakova ja Ilves lähevad vastamisi seenioride MM-il segapaarismängu finaalis!

– Ilona Poljakova poolfinaalis / Foto: Piret Ilves

Miamis nooremate seenioride maailmameistrivõistlustel teenib üks Eesti tennisist segapaarismängus igal juhul kuldmedali. Nimelt jõudsid MD45+ klassis finaali nii Piret Ilves kui Ilona Poljakova.

MD45+ võitis Piret Ilves koos Timur Shadieviga (Suurbritannia, 8) poolfinaalis Nelly Pardo (Venezuela)/Aldo Burgat (USA) draamatilises mängus 5:7 7:6(5) 10:7 ning Ilona Poljakova koos Bart Beksiga (Holland, 2) Karin Strohmeier-Merino (Peruu)/Ricardo Mendivili (USA, 6) väga kindlalt 6:0 6:2. Seega teenivad selles vanuseklassis Eesti seeniorid nii kuld- kui hõbemedali!

MD35+ klassis riputatakse Liina Suurvarikule ja Ivar Troostile kaela pronksmedal. Poolfinaalis jäädi 4:6 4:6 alla Prantsusmaa duetile Magalie Girard/Arnaud Magnin.

Kolm medalit MM-ilt on Eesti koondisele väga hea tulemus. Varasematel aastatel on samuti nopitud igat värvi medaleid ja edukad on oldud just paarismängudes.

 

 

paf.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Heino Raiveti kokkuvõte nooremate seenioride maailmameistrivõistlustest Miamis

Tennisnet.ee püüab hoida silma peal meie seeniortennisistide esinemistele suurematel võistlustel ja ka Eestis peetavatel ITF …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline