fbpx
Close

Vladimir Ivanovile PAF Openil paarismängus esikoht!

– PAF Openi võitjapaar Vladimir Ivanov ja Maxim Ratniuk / Foto: Toomas Kuum

PAF Openil Tartus peeti reede õhtul paarismängu finaal, kus Vladimir Ivanov koos partneri Maxim Ratniukiga (Venemaa) mängisid Luca Castelnuovo (Šveits)/Vlasko Mladenoviga (Bulgaaria).

Poolfinaalis alistasid Ivanov/Ratniuk Daniil Glinka/Kaur Kiur Saare  ja Castelnuovo/Mladenov Masi Sarpola/Otto Virtaneni (Soome). Enne paarismängu finaali langesid üksikmängu poolfinaalis konkurentsist Ivanov ja Castelnuovo. Seega platsile tuli kaks väsinumat meest, Ivanovil oli selja taga kolmetunnine lahing, ent samas sai Ivanov poolteist tundi kauem puhata.

Esimeses setis 3:3 teenisid Ivanov/Ratniuk neli murdepalli, millest viimase suutsid ka realiseerida, mis tagas setivõidu 6:4. Teises setis murdsid Castelnuovo/Mladenov kaks korda, seisul 1:0 ja 4:1 Ivanov/Ratniuki servi ning tulemuseks veenev setivõit 6:1. Arvestades teise seti kulgu oli ootamatu, et Ivanov/Ratniuk läksid otssustava seti kiires lõppmängus kiirelt 6:0 ette ning edasine oli juba vormistamise küsimus. Ivanov/Ratniukile turniirivõits seisuga 6:4 1:6 10:4.

See oli Ivanovile karjääri ITF Futures turniiridel kaheteistkümnes esikoht paarismängus. Tema paarismängupartnerile aga esimene.

Turniiritabel.

scroll to top