fbpx
Close

Patrick McEnroe: Ma arvan, et Federerile on tuurile naasmine keeruline…

Roger Federer, mees, kes ei väsi. / Foto: Reuters/Scanpix

Kuulsa John McEnroe noorema venna Patrick McEnroe arvamused ei jää märkamatuks. 1989. aasta Prantsusmaa lahtiste paarismängu meister on tunnustatud tennisekommentaator.

Patrick McEnroe avaldas arvamust Roger Federeri naasmise kohta järgmise aasta alguses: “Ma arvan, et Federeril on tuurile naasmine keeruline, kuid korra varem ma juba tegin oma prognoosides vea.”

“Neli või viis aastat tagasi ütlesin, et Federeri karjäär on langustrendis. Kuid see oli enne, kui Federer naases tuurile peale põlvevigastust ja võitis Australian Openi (2017). See edu Melbourne’is oli tema karjääri üks tippsündmusi. Ta võitis mitu viiesetilist mängu ning alistas finaalis Nadali samuti viies setis, kusjuures oli otsustavas setis murdega taga. Sellele järgnes triumf Wimbledonis. Seepärast ei ütle ma enam kunagi, et Federeri jaoks on kõik läbi, sest tema fännid tuletavad mulle pidevalt meelde minu aastatetagust pessimismi. Kuid tundub siiski, et tema jaoks lähevad asjad järjest raskemaks. Seda eriti võrdluses Djokovici ja Nadaliga, kes näitavad endiselt tipptaset.”

scroll to top