fbpx
Close

Paarismängus sai Tamme ja Tsitsipase tee poolfinaalis otsa

– Kristjan Tamm. / Foto: Allar Hint

Kui üksikmängus saavutas Kristjan Tamm Monastiri ITF-i turniiril täna väärt võidu, siis paarismängu poolfinaalis pidi ta koos Petros Tsitsipasega (Kreeka) vastu võtma kaotuse.

Nii ei saanud Tammest teist Eesti tennisisti, kes oleks Tsitsipasega koos turniiri võitnud. See õnnestus 2016. aasta Wimbledoni noorteturniiril Kenneth Raismal, kes siis mängis kõvema Tsitsipase ehk Stefanosega.

Tamm ja Tsitsipas kaotasid austerlastele Alexander Erlerile ja David Pichlerile (3) 5:7, 6:7. Nii sai Erler ka väikese revanši Tammelt kaotuse eest Paf Openil Pärnus. Murdeid oli selles mängus üsna palju, esimeses setis kolm ja teises neli. Esimese seti algul juhtisid Tamm ja Tsitsipas 3:0, aga vastased viigistasid 4:4. Seisul 5:4 oli Tammel ja Tsitsipasel kasutada kaks settpalli (neist teine seisul 40:40 mõlemapoolne geimpall), aga pärast võimaluse luhtumist loovutasid nad ise otsustavalt oma servigeimi.

Teises setis murdsid esimesena austerlased, kuid Eesti/Kreeka paar tasakaalustas seisu. Taas õnnestus vastastel murre seisul 5:5, aga seekord vastasid Tamm/Tsitsipas samaga ja mäng läks tie-break’i. Seal olid Tamm/Tsitsipas veel ees 4:2 ja 5:4, kuid kaotasid 5:7.

Laupäevane üksikmängu poolfinaal Tamme ja Matias Franco Descotte (Argentiina) vahel algab kell 10.30.

scroll to top