fbpx
Close

Viimsi kaasava eelarve ettepenakute seas on ka tennisega seotud ideid

2021 aastal investeerib Viimsi vald kaasava eelarve raames kokku 100 000 eurot. Hääletamisel on kokku 57 ettepanekut, neist kolm on tennisega seotud ideed.

– Padeli väljak / Foto: Unigrass

Tutvustame ettepanekut rajada Hundi tee lähedusse, Käärti pargialale, tennise ja padeli spordiväljak koos harjutusseinaga. Põrkeseina eeliseks on võimalus lihvida oma tennise, squashi või padeli lööke iseseisvalt. Kuna seina rajamine ja hooldamine ei eelda suuri kulusid, siis tõenäoliselt on võimalik see anda rahvale tasuta kasutamiseks. Multispordiväljakule annaks lisaväärtust juurde veel ka korvpallirõngaste paigaldamine. Kui seina vastu on piisavalt harjutatud, siis oleks aeg asuda ka üle võrgu mängima. MyGames rakendus võimaldaks rajatava tennise ja padeli väljaku broneeringute haldamise võimalikult lihtsaks ja automaatseks teha. Seeläbi saab väljaku kasutamise eest vaid näiteks ainult teadolevatel ülikõrge nõudlusega tippaegadel tasu küsida.

Tennise põrkesein
Tennise põrkesein / Foto: Unigrass.ee

Veel teinegi ettepanek on seotud Viimsisse põrkeseina paigaldamisega ning kolmas idee on seotud Püünsi väljakute juurde välitualeti rajamisega.

Kui oled Viimsi elanik, siis saad ID-kaardi või mobiil-ID vahendusel anda oma hääle kuni kolmele ideele. Enim hääli kogunud ettepanekud realiseeritakse 2021. aasta jooksul.

NB! Hääletus lõppeb 13. detsembril kell 23:59.

Kaasava eelarve ideedega saab tutvuda ning oma hääle anda siin

scroll to top