fbpx
Close

Paarismängu võitsid Lisette Aljas/ Anna Maria Tottrup, üksikmängus tuleb Eesti-Läti finaal

Anna Maria Tottrup. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Kirjutasime juba eile, et Šiauliai ITF-i juunioride 5. kategooria turniiril on Eesti esikoht neidude paarismängus kindel, täna selgus, et võitjateks tulid Lisette Aljas ja Anna Maria Tottrup.

Aljas/Tottrup alistasid finaalis üsna kindlalt 6:0, 6:4 teise Eesti paari Meribel Järna/Alissia Aleksandra Kivi. Kumbki Eesti paaridest ei olnud asetatud.

Üksikmängus jõudis teatavasti finaali Marie Johanna Lapimaa, kes poolfinaalis sai loobumisvõidu. Täna selgus, et tema vastane finaalis on Läti U14 esireket Adelina Latšinova, kes võitis Sofia Tsitavetsi 6:3, 6:0. Kui neidude seas lähevad mõlemad esikohad Balti riikidesse, siis noormeeste paarismängu võitsid sakslased ja üksikmängu finaalis kohtuvad Poola ja Venemaa mängija, kuid teine neist hetkel oma riiki ei esinda.

Eesti noortest tegi sel nädalal ITF-i juunioride turniiril kaasa veel Grete Gull, kes mängis Veskas (Tšehhi) 4. kategooria võistlusel. Kolmandana asetatud Gulli turniiri lõppes õnnetult, sest ta sattus haiguse (tõenäoliselt toidumürgitus) küüsi. Juba pooleldi haigena võitis ta teise ringi mängu, aga 3. ringis andis loobumise seisul 3:6, 0:2. Grete isa ja treener Rauno Gull ütles, et tütar tahtnuks edasi võidelda, aga tema nõudmisel tuli mäng pooleli jätta.

scroll to top