fbpx
Close

Osaka naasis võidukalt, Kerber on saanud kaks kaotust

Naomi Osaka Brisbane’i turniiril. / Foto: AP/Scanpix

Täna öösel (Austraalia aja järgi hommikul) naasis Brisbane’i WTA 500 turniiril suurde tennisesse neljakordne slämmivõitja Naomi Osaka (Jaapan), kes oli enne lapse sündi eelmise mängu pidanud 2022. aasta septembris.

Parimas vormis Osaka ilmselt veel pole, sest maailma 83. reketi Tamara Korpatschi (Saksamaa) alistas ta 6:3, 7:6. Teises setis kaotas Osaka seisul 5:3 oma pallingu ja pidi mängu võitma tasavägises tie-break’is, kus kaks settpalli oli ka vastasel. Jaapanlanna ise oli siiski rahul: “Kui vaatan mängule tagasi, olen enda üle uhke. Tundsin, et mängisin üsna heal tasemel, sest vastane mängis väga hästi. Hea, et mu närvid pidasid rasketes seisudes hästi vastu. Järgmine mäng saab olema tõsine katsumus.” Osaka läheb kokku 16ndana asetatud Karolina Pliškovaga (Tšehhi), kes oli esimeses ringis vaba.

Teine äsja lõppenud aastal emaks saanud tennisist Angelique Kerber (Saksamaa) esindab kodumaad United Cupil, aga on saanud seal kaks kaotust. D-grupis võistleb Saksamaa koos Itaalia ja Prantsusmaaga ning Kerber kaotas vastavalt Jasmine Paolinile 4:6, 5:7 ja täna hommikul Caroline Garciale 6:1, 2:6, 2:6. Kuid Alexander Zverev on toonud mõlemas matšis Saksamaale punkti ja Itaalia vastu võitsid nad koos Kerberiga ka segapaarismängu. Tänane segapaarismäng Prantsusmaa vastu on veel pooleli.

United Cup’ist kirjutame pikemalt, kui alagrupiturniirid on läbi, aga kokku osaleb seal 18 segavõistkonda 6 kolmeliikmelises alagrupis, millest kolm peetakse Perthis ja kolm Sydneys. Edasi pääsevad alagruppide võitjad ja kaks paremat teise koha võistkonda.

scroll to top